hairbride.com
האתר מגיע תסרוקות והצעות לכלה השיער


Hair Bride : האתר כולל רעיונות לעיצוב כלה השיער העדכנית והחדשנית ביותר, מבלי להזניח את הכלה הקלאסית, את הרומנטיקה ואת הבציר המודרני. אביזרים שיער הכלה, בהסכמה עם השמלה, לעתים קרובות יותר ויותר באופן מסורתי בצבע או לבן, המוצרים עמידים לסיום ביום של חיבוקים ותצלומים. באתר זה אנו רואים מה הם הכלה השיער של השנה, המוצעים על ידי המספרות. כאשר השמלה נבחרה, הנעליים שנבחרו, לפצות רק מזוהה, חסר רק להחליט איך ללבוש את השיער שלך ביום החתונה שלך. לחתונה, התספורת חשיבות שווה לשמלה שאתה לובש, כי זה מסגרת את הפנים והוא מסוגל להוציא את המראה של הכלה, מה שהופך אותו אפילו יותר יפה. כמובן, הדרך של הכלה השיער מושפע מגמות אופנה. בואו לגלות מה הם חובה עבור העונה הבאה, התסרוקות היפה ביותר של 2015. לפני לגלוש המגמות החדשות, עצה קטנה: לעולם לאלתר! אנחנו מיועדים לנשים ביניכם המעדיפים להיראות טבעי לא רוצה להתערב בכבדות על השיער. בכל מקרה עדיף להמשיך במספרה. לארגן את עצמם מראש יאפשר לך להיות בטוח כי תסרוקת ותספורת להתאים את צורת הפנים וביעילות הם תואמים את המודל של השמלה. עם חליפה קלאסית אתה יכול לבחור לסוג של רומנטי, כמו chignon הקלאסי, אולי להעשיר את הדיאמדם, או לאוסף תסרוקת, עם תלתלים שיורדים לאורך צידי הפנים. מגמות של השנה החדשה יש צמות. ייתכן שהוא צריך אחד להשתמש סביב הראש כמעט כמו מעגל, כך שאתה מקבל תסרוקת אלגנטית מעודנת, מתאים לשמלות כי ליפול רך על הגוף של הכלה. וריאציה כרוכה בשימוש של מספר גדול יותר של צמות, כמו לחצות אחד עם השני כדי ליצור עיצוב מקורי ומגניב באמת. אלה בתוך האוזן של דגים מעוטר פרחי בר יכול להיות מקום לגמרי על רעיונות לכלות שבחרו את סגנון הארץ כמו הנושא של החתונה שלהם. בין התסרוקות היפות ביותר, קוקו שומרת על אחד המקומות הגבוהים ביותר בדירוג. זוהי דרך חיונית ומעשית ללבוש את השיער שלך כי הוא בעיון מראש וריאציות אינסופית עבור הכלה. הזנב גבוה, סגור על ידי רצועה של שיער, הוא התספורת האידיאלית עבור כלות אשר ללבוש את הבגדים שתוכננו בסגנון שיק מינימליסטי, בעוד נמוך נופל הצדדים הוא רומנטי יותר והוא יכול להתאים באופן מושלם עם שמלות בת הים. 2015 הוא גם שנת הניצחון של הבציר! עם בגדים ואביזרים בהשראת שנות העשרים, לא כי אתה יכול ללבוש את השיער שלך כמו למשרתות, יופי סמלי של תקופה זו. אם אתה אוהב את הסגנון הזה, אתה יכול לבחור עבור מטרים גלית ליפול הצידה על המצח, ולאחר מכן לסיים על הגב בתסרוקת נמוכה ופשוטה.

Gossip & News
20 Nov 19

STEFANO CONTE, noto hairstylist di Monza, ha pensato ad una collezione dallo stile moderno e dai colori freddi come il ghiaccio.

hair-collections

20 Nov 19

17 - 18 Novembre 2019 – Si è chiusa a TORINO la decima edizione di ON HAIR Show & Exhibition, l’evento per l’universo hair di Cosmoprof Worldwide Bologna, con numeri importanti: è stato raggiunto l’obiettivo delle 10.000 persone nei due giorni, sono stati oltre 30 gli show con hairstylist internazionali, più di 80 aziende leader per il comparto hair hanno esposto al Pala Alpitour di Torino. Protagoniste le tendenze, le tecniche più innovative e le suggestioni per la moda capelli della prossima stagione.

Abbiamo celebrato la decima edizione di On Hair Show & Exhibition nel modo migliore – dichiara Enrico Zannini, Direttore Generale di BolognaFiere Cosmoprof – Torino è diventata per due giorni la capitale dell’hairstyling: una professione che muove un’industria in crescita, fiore all’occhiello del nostro “Made in Italy”. Nel 2018 i saloni professionali hanno registrato un volume d’affari di oltre 580 milioni di euro. L’industria è tra le più performanti nel nostro paese, e sono in particolari la Lombardia, la Campania e lo stesso Piemonte a registrare la crescita maggiore. Lo sviluppo della filiera va di pari passo con la crescente professionalità degli acconciatori.  Oggi essere un parrucchiere è un vero e proprio atto artistico, uno stile di vita, animato da passione, competenza, ricerca e innovazione, come hanno dimostrato i talenti che si sono esibiti sul nostro palco”.

STANDESPOSITORI

Color 4 - Accornero - Alfaparf Milano - Alterego Italy - Arpège Opera - Paola P - Biobotanic Care - Capelli Style - Ceriotti - Charme & Beauty - Cloud Nine -Coiffance - Cotril - Crazy Color - Ketty - Depot - Elchim Milano - Estetica - Farmaca International - Framar - GA moda - Gama Professional - Gamma + - Giordano - GLOBElife - Golmar - Great Lengths - Barbers Attilio & Co - Hair Stylist di Successo - Hipertin - Hot Tools - H Trends - I love Curl - Idra - Indola - Jean Paul Mynè - Karìsma beauty design - Kleral - Lady Nail - Luxima - Macxs - Malvy - Medavita - Mikado - Moser - Olaplex - Oxy Station - Parlux - Phitofilos - Pinin - Rastelli Team - Roverhair - Salon International - Schwarzkopf - She is color - Takara Belmont - Tendenza - Essensuals - Toppìk - Treatwell - Uala - Upgrade - Vedani - Vitality's - Wahal Professional - You - Younic

PERSONAGGISHOW / SPETTACOLOHAIR STYLISTS

4Dcolor
Lorenzo Marchelle @Attilo Artistic Team
Gandini Team
Medavita Artistic Team
Leonardo Rizzo con il Team Akademìa & Rudi
Daniele Serretti Gruppo
Toni&Guy
Genny D'Auria
Fashion Mix & Xenon Group
Firriolo Team
Cuco y Guille
Farrukh Shamuratov
Pixel C3
Spaghetti's Festival Barber
Barber Birdman
Hayden Cassidy
Jarreds Barber
Josh Lamonaca
Julius Cvesar
Titan Barber
Zena Yuh
Vishal Baharani

19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

Encyclopedic hair website


מעצבי שיער לטפל בריאות השיער בסלוני יופי ואסתטי, עם תסרוקות סגנון תמונות שיער אופנה ומכירה של מוצרי טיפוח השיער.

נושאים קרובים

לקסיקון למספרות

Hair Bride, מספרות, שיער, בריאות, יופי סלוני, אופנה שיער תמונות, תסרוקות, אסתטיקה, מכירה, התקרחות, Hair Bride, ליפול שיער, צביעה, שמש, באלאיונים, meches, שמיכה, deja-vu, Hair Bride, כתבי עת מספרות, מעצבי חדש, מגזין אחרון, מגזינים אסתטיים, סטודיו, גריף, מגמה, מלכה, אתה, Hair Bride, cabeleireros, הנסיך, סגנונות שיער, טוני & בחור, אה חלופה, remixes, lh la horquilla, vidaאסתטיקס, tocado, Hair Bride, גבר, מעצב השיער, חדשות על ידי beautybazar זאר, חדשות, ihf, חלומות שיער, כולם, סטיילינג, סלון, Hair Bride, שיער, עולם השיער, bqmagazine גזין, bqmagazine, קוסמטיקה רוסיה, שיער! s, מודרני, התסרוקות, beautybazar יוזאר, Hair Bride, קובייה חכם, קוביה 3 אופנה בלבד, צילום קוביה אופנה שיער, עיתונים שיער, אופנה מגמות, הספרים הטובים ביותר, חדשות להראות המספרות, מספרים תקופתיים, שיער חדשות, Hair Bride, רשימות כתובות הספר, יומני מספרה, יומן תסרוקות, מגזין תסרוקות, מגזין תמונות תספורות, חיפוש עבודה במספרות, שיער התספורת, שקעי הספרות, מגזין רכילות רכילות, Hair Bride, אופנה מגמות מגזין, מגזין השיער, ספרי ספרים, אופנה מגזין, אופנה מגזינים, מעצבי, אסתטיקה, יופי, אתר רשמי, Hair Bride, חדשנות à, שיער

X

privacy